+48 501 89 49 89

Opinie

Zachęcamy naszych pacjentów do dzielenia się opiniami na temat wkładek ortopedycznych. Za wszystkie opinie serdecznie dziękujemy.

Bardzo dobre wkladki orotpedyczne! Od 15 lat mam problemy z haluksami i nic mi nie pomagało żadne maści, ani okłady, ani reklamowane nakładki. A tu już po miesiącu chodzenia we wkładkach ból haluksow zmalał i mogę znowu chodzić na zakupy i na spacery z wnukami. Wkladki indywidualne poleciła mi sąsiadka która też ma problem z haluksami.

Jan

Ortopeda zalecił mi zrobienie wkładek na zamówienie bo cierpie na ostrogę. Zdecydowalem się zrobić wkładki w pracowni przy ulicy Szlak 12 i nie żałuje. Wkładki są wygodne, ból w pięcie zniknął odkąd chodze w tych wkładkach. Miałem też 3 zabiegi falą uderzeniową, one na pewno też pomogły trochę. W każdym razie jestem bardzo zadowolony, że mój problem został rozwiązany bez operacji.

Katarzyna Olsza

Bieganie to moja wielka pasja. W ciągu roku robię przynajmniej 2 maratony i 8-10 półmaratonów, do tego treningi 3 razy w tygodniu. Gdy zaczęło mnie boleć rozcięgno podeszwowego znajomy fizjoterapeuta polecił mi wykonanie wkładek termoplastycznych i to był zdecydowanie dobry ruch. We wkładkach biega się super, jest lepsza stabilizacja, a stopy mniej się męczą. Co ważne, poprawiły mi się też czasy na zawodach, co tez na pewno jest zasługą wkładek bo skoro nogi mogą więcej to cale ciało może więcej i szybciej  Polecam!!!!

Michał P.

Polecam wkładki ortopedyczne na zamówienie bo naprawdę działają. Mam nerwiaka i zastanawiałam się nad operacją ale ze strachu jej nie zrobiłam. Wolałam uniknąć noża, i w internecie córka znalazła mi wlasnie waszą pracownie. Już po kilka dniach chodzenia ból w stopie był mniejszy. Teraz nie wyobrazam sobie bym mogła chodzić bez tych wkładek. Dziekuje wam z całego serca!

Bogumiła Waryńska

Zdecydowanie najlepsze wkładki do butów sportowych jakie miałam. Jestem osobą aktywną, bieganie, cross fit, kondycja moich nog ma dla mnie kluczowe znaczenie. Wkładki indywidualne formthotics są po prostu genialne!

Umów się na wizytę już teraz!

Szlak 12 | 31-158 Kraków
Pn-Pt 10.00 – 20.00
+48 501 89 49 89
© 2021 All rights reserved by Wkładki ortopedyczne - Kraków | Polityka prywatności