Opinie

Zachęcamy naszych pacjentów do dzielenia się opiniami na temat wkładek ortopedycznych. Za wszystkie opinie serdecznie dziękujemy.

Bardzo dobre są te wkladki orotpedyczne 3d ! Od 15 lat mam problemy z haluksami i nic mi nie pomagało żadne maści, ani okłady, ani reklamowane nakładki. A tu już po miesiącu chodzenia w tych wkładkach ból haluksow zmalał i mogę znowu chodzić na zakupy i na spacery z wnukami. Wkladki indywidualne 3d poleciła mi sąsiadka która też ma problem z haluksami.

Joanna

Mam od wielu lat problem z stopami, głównie przez nadwagę, mam płaskostopie, do tego koślawe kostki, robią mi się odciski na stopach, do tego ból w łydkach i kolanach, no cały zestaw nieszczęść. Dlatego też ortopeda zalecił mi wykonanie wkładek na zamówienie. Wcześniej chodziłam we wkładkach innej marki ale tamta firma już sie zamknęła. Na szczęście znalazłam pracownię wkładek przy szlaku gdzie lekarze są mili i znają się na swojej robocie. Zrobili mi badanie stop i odcisk bo potrzeba było do wkładek 3D. Od 2 tygodni chodzę w tych wkładkach i mnie nogi mniej bolą, kolana prawie wcale, jestem zadowolona z pomocy którą otrzymałam.

Bożena

Bieganie to moja wielka pasja. W ciągu roku robię przynajmniej 2 maratony i 8-10 półmaratonów, do tego treningi 3 razy w tygodniu. Gdy zaczęło mnie boleć rozcięgno podeszwowego znajomy fizjoterapeuta polecił mi wykonanie wkładek termoplastycznych i to był zdecydowanie dobry ruch. We wkładkach biega się super, jest lepsza stabilizacja, a stopy mniej się męczą. Co ważne, poprawiły mi się też czasy na zawodach, co tez na pewno jest zasługą wkładek bo skoro nogi mogą więcej to cale ciało może więcej i szybciej  Polecam!!!!

Michał P.

Polecam wkładki ortopedyczne 3d na zamówienie bo naprawdę działają. Mam nerwiaka i zastanawiałam się nad operacją ale ze strachu jej nie zrobiłam. Wolałam uniknąć noża, i w internecie córka znalazła mi wlasnie waszą pracownie. Już po kilka dniach chodzenia ból w stopie był mniejszy. Teraz nie wyobrazam sobie bym mogła chodzić bez tych wkładek. Dziekuje wam z całego serca!

Bogumiła Waryńska

Zdecydowanie najlepsze wkładki do butów sportowych jakie miałam. Jestem osobą aktywną, bieganie, cross fit, kondycja moich nog ma dla mnie kluczowe znaczenie. Wkładki indywidualne formthotics są po prostu genialne!

Marek bez nazwiska

Miałem bóle miesni okołopiszczelowych w trakcie biegania i wkładki dla biegaczy modelowane do stóp znacznie pomogły w zmniejszeniu dolegliwości. Przyzwyczaiłem sie do wkladek dośc szybko , mniej wiecej po 3 tygodniach bole już sie zaczęly zmniejszac, a po 2 miesiacach zupełnie odpuściły. Polecam bez wzgldu na to czy biegasz na krótkich czy długich dystansach, dużo wiekszy komfort niż we wkladkach tradycyjnych od producenta.

Darek J. 

Szanowni Państwo na skutek nadwagi doprowadziłam do zdeformowania stóp i kostek. Ortopeda powiedział że specjalne wkladki ortopedyczne są absolutnie konieczne żeby się jeszcze bardziej stan nie pogorszył. Po obdzwonieniu kilku pracowni i sklepów medycznych zdecydowała sie na zrobienie wkładek własnie tu, z kilku powodów: dostałam wyczerpujące informacje na temat wkładek i badania stóp, zaproponowano mi termin wizyty za cztery dni, a zależało mi na czasie, no i cena 350 zl choć według mnie wysoka to i tak lepsza niż 500 zlotych w innych miejscach w krakowie. Polecam tą pracownie bo pracują tu mili i kompetentni ludzie, którzy sie znają na tym co robią. Wkładki są wygodne i dobrze mi sie w nich chodzi. Jestem z nich zadowolona. Pozdrawiam!

Krystyna

W tym punkcie robiliśmy wkładki najpierw dla jednego syna potem też dla drugiego. Wkladki zrobiono według zalecen ortopedy, ale też pani która robiła badanie zauważyła u młodszego syna rzecz na która nie zwrócił uwagi lekarz. Jesteśmy stałymi klientami od prawie 3 lat, bo niestety ale stopy dzieci ciągle rosną i wkładki trzeba kupować nowe. Ceny umiarkowane, obsługa klienta OK, minus za parkowanie, ciężko znaleźć miejsce w centrum, czasem trzeba pokrążyć.

Claudia

Całkiem fajne wkładki biegowe, zrobione w pół godziny, wygodne, pasują do trzech par butów więc stosuje wymiennie w razie potrzeby. Dla mnie jako osoby biegającej po 30 km tygodniowo produkt się sprawdza.

Piotrek D

Ortopeda zalecił mi zrobienie wkładek na zamówienie bo cierpie na ostrogę. Zdecydowalem się zrobić wkładki w pracowni przy ulicy Szlak 12 i nie żałuje. Wkładki są wygodne, ból w pięcie zniknął odkąd chodze w tych wkładkach. Miałem też 3 zabiegi falą uderzeniową, one na pewno też pomogły trochę. W każdym razie jestem bardzo zadowolony, że mój problem został rozwiązany bez operacji.

Maciek

Bardzo dobre wkładki na co dzień i do biegania. Czuję lepsze podparcie co przekłada się na lepszą stabilizację a co za tym idzie komfort. Fabryczne wkładki nawet w drogim obuwiu biegowym (za 700-800 zł) nie mają podjazdu 😉 Używam wkładek termoformowalnych już prawie rok i pewnie posłużą mi drugie tyle co za 3,5 stówki jest całkiem dobrym stosunkiem ceny do jakości. Na obsługę w punkcie nie mogę narzekać – miła i kompetentna, a Panią Dominikę która przeprowadzała u mnie diagnostykę i robiła wkładki zdecydowanie polecam!

Adam K

Wykonywałem u nich od lat wkładki termoplastyczne formthotis, ale przy wizycie kontrolnej namówili mnie na ich wkładki termoplastyczne. Komfortowe, solidnie wykonane, to było dobre posunięcie jestem zadowolony.

Aleksander

Umów się na wizytę już teraz!

Kapelanka 13A | 30-347 Kraków
Pon-Pt 08.00 – 20.00 ; Sb 9:00 - 14:00 (konieczne umówienie wizyty)
© 2024 All rights reserved by Wkładki ortopedyczne - Kraków | Polityka prywatności
Zadzwoń Umów wizytę