Opinie

Zachęcamy naszych pacjentów do dzielenia się opiniami na temat wkładek ortopedycznych. Za wszystkie opinie serdecznie dziękujemy.

Bardzo dobre są te wkladki orotpedyczne 3d ! Od 15 lat mam problemy z haluksami i nic mi nie pomagało żadne maści, ani okłady, ani reklamowane nakładki. A tu już po miesiącu chodzenia w tych wkładkach ból haluksow zmalał i mogę znowu chodzić na zakupy i na spacery z wnukami. Wkladki indywidualne 3d poleciła mi sąsiadka która też ma problem z haluksami.

Joanna

Ortopeda zalecił mi zrobienie wkładek na zamówienie bo cierpie na ostrogę. Zdecydowalem się zrobić wkładki w pracowni przy ulicy Szlak 12 i nie żałuje. Wkładki są wygodne, ból w pięcie zniknął odkąd chodze w tych wkładkach. Miałem też 3 zabiegi falą uderzeniową, one na pewno też pomogły trochę. W każdym razie jestem bardzo zadowolony, że mój problem został rozwiązany bez operacji.

Katarzyna Olsza

Bieganie to moja wielka pasja. W ciągu roku robię przynajmniej 2 maratony i 8-10 półmaratonów, do tego treningi 3 razy w tygodniu. Gdy zaczęło mnie boleć rozcięgno podeszwowego znajomy fizjoterapeuta polecił mi wykonanie wkładek termoplastycznych i to był zdecydowanie dobry ruch. We wkładkach biega się super, jest lepsza stabilizacja, a stopy mniej się męczą. Co ważne, poprawiły mi się też czasy na zawodach, co tez na pewno jest zasługą wkładek bo skoro nogi mogą więcej to cale ciało może więcej i szybciej  Polecam!!!!

Michał P.

Polecam wkładki ortopedyczne 3d na zamówienie bo naprawdę działają. Mam nerwiaka i zastanawiałam się nad operacją ale ze strachu jej nie zrobiłam. Wolałam uniknąć noża, i w internecie córka znalazła mi wlasnie waszą pracownie. Już po kilka dniach chodzenia ból w stopie był mniejszy. Teraz nie wyobrazam sobie bym mogła chodzić bez tych wkładek. Dziekuje wam z całego serca!

Bogumiła Waryńska

Zdecydowanie najlepsze wkładki do butów sportowych jakie miałam. Jestem osobą aktywną, bieganie, cross fit, kondycja moich nog ma dla mnie kluczowe znaczenie. Wkładki indywidualne formthotics są po prostu genialne!

Miałem bóle miesni okołopiszczelowych w trakcie biegania i wkładki dla biegaczy modelowane do stóp znacznie pomogły w zmniejszeniu dolegliwości. Przyzwyczaiłem sie do wkladek dośc szybko , mniej wiecej po 3 tygodniach bole już sie zaczęly zmniejszac, a po 2 miesiacach zupełnie odpuściły. Polecam bez wzgldu na to czy biegasz na krótkich czy długich dystansach, dużo wiekszy komfort niż we wkladkach tradycyjnych od producenta.

Marek J. 

Szanowni Państwo na skutek nadwagi doprowadziłam do zdeformowania stóp i kostek. Ortopeda powiedział że specjalne wkladki ortopedyczne są absolutnie konieczne żeby się jeszcze bardziej stan nie pogorszył. Po obdzwonieniu kilku pracowni i sklepów medycznych zdecydowała sie na zrobienie wkładek własnie tu, z kilku powodów: dostałam wyczerpujące informacje na temat wkładek i badania stóp, zaproponowano mi termin wizyty za cztery dni, a zależało mi na czasie, no i cena 280 zł choć według mnie wysoka to i tak lepsza niż 350-400 złotych w innych miejscach w Krakowie. Polecam tą pracownie bo pracują tu mili i kompetentni ludzie, którzy sie znają na tym co robią. Wkładki są wygodne i dobrze mi sie w nich chodzi. Jestem z nich zadowolona. Pozdrawiam!

Krystyna

W tym punkcie robiliśmy wkładki najpierw dla jednego syna potem też dla drugiego. Wkladki zrobiono według zalecen ortopedy, ale też pani która robiła badanie zauważyła u młodszego syna rzecz na która nie zwrócił uwagi lekarz. Jesteśmy stałymi klientami od prawie 3 lat, bo niestety ale stopy dzieci ciągle rosną i wkładki trzeba kupować nowe. Ceny umiarkowane, obsługa klienta OK, minus za parkowanie, ciężko znaleźć miejsce w centrum, czasem trzeba pokrążyć.

Klaudia 

Umów się na wizytę już teraz!

Szlak 12 | 31-158 Kraków
Pn-Pt 09.00 – 20.00
© 2023 All rights reserved by Wkładki ortopedyczne - Kraków | Polityka prywatności
Zadzwoń Umów wizytę